Wystawa malarstwa i grafiki Emilii Gąsienicy

Emilia Gąsienica: malarstwo | grafika

6-14 stycznia 2011
Klub Artystyczny FACE2FACE                                                                                  KRAKÓW, ul. Paulińska 28

WERNISAŻ: 6 stycznia 2011 (czwartek), godz. 19:00

Na_www_foto

Emilia Gąsienica: artystka młodego pokolenia urodzona w 1986 r. w Zakopanem, gdzie ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych w Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara. Od 2005 r. studiuje na Wydziale Malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni prof. Leszka Misiaka, a później prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej. Poza malarstwem uprawia również grafikę warsztatową. Od 2003 r. wystawy indywidualne oraz udział w krajowych i zagranicznych zbiorowych wystawach malarstwa, rysunku i medalierstwa (m.in. w Krakowie, Warszawie, Zakopanem, Rabce, Londynie). Jedna z jej prac ilustruje okładkę zbioru opowiadań Swetosława Minkowa "Siła nieczysta".

zaproszenieF2F

wystawaKRAKW

Wpisany przez Paweł Pacyna 30.12.2010r.