W roku akademickim 2016/2017 Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie planuje realizację 6 wyjazdów nauczycieli akademickich w celu przeprowadzenia przynajmniej 8 godzin zajęć dydaktycznych oraz 2 wyjazdów pracowników administracyjnych w celu przeprowadzenia szkolenia do uczelni posiadających Kartę Erasmusa dla szkolnictwa wyższego, z którymi podpisane zostały umowy bilateralne o wymianie w ramach programu Erasmus+.

Informujemy, iż pozostały 3 wolne miejsca na wyjazdy nauczycieli akademickich oraz 2 wolne miejsca na wyjazdy pracowników administracyjnych.

Osoby zainteresowane wyjazdem powinny złożyć komplet dokumentów w Biurze Współpracy z Zagranicą. Kompletne wnioski będą przyjmowane do momentu wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji dostępne są w zakładkach Wyjazdy wykładowców (STA) oraz Wyjazdy szkoleniowe (STT).

pikto Erasmus

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | +48 12 299 20 00 |