Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza na spotkanie autorskie z cyklu "Bliskie spotkania trzeciego stopnia" z Olafem Brzeskim, które odbędzie się we czwartek, 12 maja 2016 r. o godz. 14.30 na Auli ASP, pl. Matejki 13.

Olaf Brzeski (ur. 1975 we Wrocławiu) jest rzeźbiarzem, autorem instalacji i filmów. Artysta eksperymentuje z różnorodnymi materiałami, kreuje optyczne iluzje, buduje nietypowe relacje pomiędzy materialnym obiektem, czasem jego wykonania i trwałością a doświadczeniem wynikającym z ekspozycji dzieła w muzeum. Brzeski studiował na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej, a następnie na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuki Pięknych także we Wrocławiu.

Olaf Brzeski

pikto Olaf Brzeski

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | +48 12 299 20 00 |