Dom Pracy Twórczej ASP w Zakopanem

Dom Pracy Twórczej Akademii Sztuk Pięknych w Zakopanem oferuje nowoczesność, podtrzymująca artystycznego ducha Harendy oraz doskonale wpisującą się w klimat Zakopanego. Do dyspozycji gości są pracownie, sale wystawiennicze, sala wielofunkcyjna z kawiarnią, pokoje gościnne, a w ogrodzie miejsce dla plenerów i rekreacji. Pozwala to na organizację plenerów, wystaw, konferencji, zjazdów, szkoleń i innych pobytów zarówno indywidualnych jak i grupowych studentów, pracowników i byłych pracowników Uczelni, innych osób współpracujących z Akademią,  a także, do czego zachęcamy, osób postronnych.

 


Oferujemy:

  • 8 nowocześnie wyposażonych pokoi
  • 2 apartamenty 4-osobowe z aneksem kuchennym
  • 34 miejsca noclegowe
  • aneksy kuchenne z możliwością przygotowania posiłków
  • internet WiFi
  • parking monitorowany
  • miejsce na ognisko
  • chata grillowa

 

 

Informacje na temat opłat dostępne są na www.

 

 

Zasady dofinansowania pobytów dla pracowników ASP dostępne są na www.


 

Z kart historii
Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie w latach 2011-2013, dzięki finansowaniu z MKiDN wybudowała w Zakopanem na Harendzie, u stóp Gubałówki, nowoczesny obiekt – Dom Pracy Twórczej. Budynek zaprojektował podhalański architekt Zenon Remi i swoim stylem doskonale wpisuje się w regionalną architekturę. Inauguracja działalności Domu Pracy Twórczej miała miejsce w lutym 2014 roku, kiedy to odbył się tam pierwszy wernisaż wystawy prac artystów-pedagogów z krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dom Pracy Twórczej łączy w sobie funkcje edukacyjne, artystyczne i mieszkalno-wypoczynkowe.

 

 

Zapraszamy!

 

 

Zapytaj o nocleg

Wyślij wiadomość w sprawie noclegu

 

 

 Kontakt:
Dom Pracy Twórczej ASP w Krakowie
Harenda 16
34-500 Zakopane

kom. 508-511-603

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 Znajdziecie nas na:

fc

 

 

Budynek zewnątrz

 

Noclegi w Zakopanem 01Noclegi w Zakopanem 02Noclegi w Zakopanem 03Noclegi w Zakopanem 04

 

Pokoje

 

Nocleg w Zakopanem - 35Nocleg w Zakopanem - 36Nocleg w Zakopanem - 37Nocleg w Zakopanem - 38Nocleg w Zakopanem - 44Nocleg w Zakopanem - 45

 

Apartamenty

 

D55_4691Nocleg w Zakopanem - 39Nocleg w Zakopanem - 40Nocleg w Zakopanem - 41

 

Pracownia

 

Noclegi w Zakopanem 01Noclegi w Zakopanem 02

 

Sala wielofunkcyjna

 

D55_4712D55_4714Nocleg w Zakopanem - 42Nocleg w Zakopanem - 43

 Wpisany przez Monika Żarnowska 06.02.2015r. Ostatnia zmiana 20.08.2018r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć