Nagrodzeni na IV Międzynarodowym Biennale Architektury Wnętrz

W tym roku Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki po raz czwarty zorganizował Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz Kraków. Konkurs odbywał się pod hasłem "Energy Self/ie Space". Wystawę prac pokonkursowych można było oglądać w Małopolskim Ogrodzie Sztuki od 7 do 13 marca 2016 r.

Jury konkursu obradowało w składzie: Tomasz Borowski (Główny Architekt Miasta Krakowa), Piotr Bożyk (prorektor ds. Nauki i Spraw Zagranicznych ASP Krakow, profesor Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, zajmuje się twórczością z dziedziny wzornictwa przemysłowego, wystawiennictwa oraz rzeźby kinetycznej), Agnieszka Łakoma (Główny Plastyk Miasta Krakowa), Małgorzata Tomczak (Redaktor Naczelna „Architektura&Biznes”), Tsutomu Nozaki (architekt, architekt wnętrz, profesor Aichi Shukutoku Universityw Nagoi, członek UIA (Union of International Architects), Instytutu Architektury w Japonii, Instytutu Architektury Wnętrz w Japonii), Giampiero Moioli (rzeźbiarz, architekt, profesor Accademia di Brera w Mediolanie) oraz Mirosław Trzupek (dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa w Nowym Sączu).

Nagrodzone zostały następujące prace:

Anetty Sala - Grand Prix *IV Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz inAW 2016, Wyróżnienie Redaktora A&

Anetta sala 1

Aleksandry Strączek i Magdaleny Podolskiej - Pierwsza Nagroda Rektora ASP, Pierwsze Wyróżnienie Prezydenta Miasta Nowy Sącz, Drugie Wyróżnienie Plastyka Miasta Kraków

ALEKSANDRA STRĄCZEK MAGDALENA PODOLSKA 1

Magdaleny Jankowskiej - Druga Nagroda Dziekan

MAGDALENA JANKOWSKA

Zuzanna Sochacka - Nagroda publiczności

ZUZANNA SOCHACKA

pikto Anetta Sala ASP w Krakowie

Wpisany przez Monika Żarnowska 17.03.2016r. Ostatnia zmiana 17.03.2016r.