You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Zobacz filmy z Pracowni Filmu Animowanego krakowskiej ASP

Zapraszamy do Kina Kijów. Centrum na spotkanie z Cyklu Filmów Studenckich, które odbędzie się we wtorek, 21 lutego 2017 r., godz. 18.00. Będzie można zobaczyć wielokrotnie nagradzane filmy studentów z Pracowni Filmu Animowanego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Pokaz rozpocznie się od prezentacji filmu „Fryzjer” dr Roberta Sowy.

Pokazane będą filmy:

• "Fryzjer" reż. Robert Sowa (6’)
  • "Więź" real. Weronika Kuc (3')
  • "Gdzie się podziały duchy" real. Łukasz Biernat (8')
  • "Susza" real. Sara Divjak (7')
  • "Sweet dreams" real. Weronika Banasińska (4')
  • "Zapis z wczoraj" real. Michał Soja (5')
  • "Endopterygota" real. Natasza Leszewicz (7')
  • "Magneticman" real. Adam Żądło (3')
  • "Groszki i róże" real. Martyna Kielasińska (3')
  • "Udomowienie" real. Sylwia Gaweł (6')
  • "Loss positive" reż. Karolina Styczeń (5')
  • "Eco Lumbrikus" real. Aleksander Józefczyk (3')
  • "Łuska" real. Alicja Kot (3')
  • "Trening czyni mistrza" real. Weronika Kuc, Małgorzata Jędrzejec, Małgorzata Jachna, Dominika Fedko, Aleksandra Rylewicz, Ewa Drzewicka (5')
  • "Super rzecz" real. Piotr Kabat (6')

Goście specjalni: Robert Sowa, Alicja Kot, Weronika Kuc, Adam Żądło, Martyna Kielasińska, Sylwia Gaweł, Aleksander Józefczyk, Martyna Hołda, Małgorzata Jędrzejec, Małgorzata Jachna, Aleksandra Rylewicz, Ewa Drzewicka.

Mecenat nad wydarzeniem objęła Restauracja Pino.

Więcej na

piktopokazfilmow

Wpisany przez Monika Żarnowska 07.02.2017r. Ostatnia zmiana 22.02.2017r.