Akademickie Biuro Karier

Pracownik Biura Karier

Joanna Groszek

Zadaniem Biura jest:

• nawiązanie współpracy pomiędzy Akademią a przedsiębiorcami
  • pomoc studentom i absolwentom w wejściu na rynek pracy poprzez organizowanie szkoleń, doradztwa zawodowego, spotkań z pracodawcami etc.
  • promocja prac studentów, absolwentów i profesorów ASP poprzez wciąż aktualizowaną stronę internetową Biura
  • dbanie o ciągły rozwój Akademii przy wykorzystaniu środków zewnętrznych
  • koordynowanie projektów Akademii
WUP cieniowany

Wpisany przez Grzegorz Midura 29.01.2009r. Ostatnia zmiana 08.10.2015r. przez Monika Żarnowska.