Dom Plenerowy ASP w Zakopanem

Dom Plenerowy Akademii Sztuk Pięknych w Zakopanem oferuje przede wszystkim niepowtarzalny klimat i atmosferę sprzyjającą artystom w pracy twórczej i odpoczynku, a wszystkim gościom zapewnia możliwość obcowania ze sztuką na najwyższym poziomie i gwarantuje udany wypoczynek. 

 

 

Oferujemy:

  • 11 pokoi z wspólnymi łazienkami
  • 36 miejsc noclegowych
  • aneks kuchenny z możliwością przygotowania posiłków
  • internet WiFi
  • parking monitorowany
  • miejsce na ognisko
  • chata grillowa

 

 

Informacje na temat opłat dostępne są na www.

 

 

Zasady dofinansowania pobytów dla pracowników ASP dostępne są na www.

 

 

Z kart historii
Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie zakupiła dom o kubaturze 1330 m3 i 29 arową parcelę na Harendzie w Zakopanem w 1927 roku. Dom po 10 latach remontów i rozbudowy przeznaczony został dla studentów na studia pejzażu. Miejsce to nazwano w 1938 roku „Dom Akademii w Zakopanem na Harendzie imieniem Jana Stanisławskiego”. W okresie międzywojennym dom odgrywał bardzo istotną funkcję edukacyjną, gdzie studenci odbywali studia malując na otwartym powietrzu zakopiańskie krajobrazy z różnych pór roku. Po przerwie z okresu II wojny światowej, Dom Plenerowy ASP na Harendzie służy nieprzerwanie do chwili obecnej pedagogom, studentom i pracownikom krakowskiej ASP. Otwiera także szeroko swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą znaleźć się w „pięknych okolicznościach przyrody” i poczuć prawdziwie artystyczny klimat.

 

 

Zapraszamy!

 

 

Zapytaj o nocleg

Wyślij wiadomość w sprawie noclegu

 

 

 Kontakt:
Dom Plenerowy ASP w Krakowie
Harenda 16
34-500 Zakopane

kom. 508-511-603

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Znajdziecie nas na:

fc

  

 

 

Budynek zewnątrz

 

Noclegi w Zakopanem 01Noclegi w Zakopanem 02Noclegi w Zakopanem 03Noclegi w Zakopanem 04

 

Budynek wewnątrz

 

Nocleg w Zakopanem - 01Nocleg w Zakopanem - 02Nocleg w Zakopanem - 03Nocleg w Zakopanem - 04Nocleg w Zakopanem - 05Nocleg w Zakopanem - 07Nocleg w Zakopanem - 08Nocleg w Zakopanem - 09Nocleg w Zakopanem - 10Wpisany przez Grzegorz Midura 31.07.2008r. Ostatnia zmiana 20.08.2018r. przez Monika Żarnowska.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć