Dlaczego warto studiować na ASP w Krakowie?

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie to najstarsza uczelnia artystyczna w Polsce. Powstała w 1818 r. Obecnie ASP w Krakowie tworzy siedem wydziałów: Wydział Malarstwa, Wydział Rzeźby, Wydział Grafiki, Wydział Architektury Wnętrz, Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł sztuki, Wydział Form Przemysłowych, Wydział Intermediów.

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Wpisany przez Monika Żarnowska 05.05.2016r. Ostatnia zmiana 06.05.2016r.