You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Mała forma - duża sztuka

Film "MAŁA FORMA - DUŻA SZTUKA" prezentuje III Studenckie Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej im. prof. Józefa Kopczyńskiego Poznań 2015.

W materiale zaprezentowano wypowiedzi władz Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu i Wydziału Rzeźby i Działań Przestrzennych UAP:

• Rektor Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu - prof. dr hab. Marcin Berdyszak prof. zw. UAP,
  • Prorektor ds. Artystycznych - prof. dr hab. Jacek Jagielski prof. zw. UAP,
  • Dziekan Wydziału Rzeźby i Działań Przestrzennych UAP - dr hab. Karolina Komasa prof. ndzw. UAP.

Zaprezentowano wypowiedzi wybranych laureatów konkursu w kolejności:

Joanna Jamróz - ASP KRAKÓW

Joanna Krystyna Romaniuk - ACADEMIA DI BELLE ARTI DI CATANIA - WŁOCHY

Iryna Zhovtogolova - ASP KRAKÓW

Monika Mazur - ASP KRAKÓW

Damian Kucaba - ASP KRAKÓW

Idee i zamierzenia konkursowe zreferowali Komisarze Konkursu 3SBMFR:

• dr Jarosław Bogucki ad.
  • dr Igor Mikoda ad.
  • dr Dawid Szafrański ad.

W magazynie przedstawiono archiwalne nagrania TVP 3 związane z patronem konkursu - profesorem Józefem Kopczyńskim.

Magazyn został zrealizowany przez TVP3 Poznań.

Program przygotowali: Agnieszka Nawrocka, Tomasz Chruściel, Przemysław Leszczyński, Michał Patecki, Katarzyna Janyska.

Film do zobaczenia na www.

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Wpisany przez Monika Żarnowska 13.04.2016r. Ostatnia zmiana 13.04.2016r.