Uczelniana Rada Jakości Kształcenia Artystycznego

Pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia, Przewodniczący URJKA - prof. dr hab. Józef Murzyn

Członkowie URJKA:

• prof. Elżbieta Pakuła-Kwak
  • dr hab. Kinga Nowak
  • dr Anna Forczek-Sajdak
  • dr Ewa Herniczek
  • mgr Maria Woźniak, przedstawiciel doktorantów
  • Karol Lis, przedstawiciel studentów

Obsługa administracyjna URJKA
mgr Lucyna Pawełczyk - stanowisko ds. jakości kształcenia, Dział Nauczania
pl. Matejki 13, pok. 118, tel. 12 299 20 46

Skład URJKA - kadencja 2013-2016

Wpisany przez Anna Dąbkowska 07.12.2010r. Ostatnia zmiana 05.01.2017r. przez Monika Żarnowska.