Środowiskowe studia doktoranckie

Studia doktoranckie (trzeciego stopnia) w dziedzinie sztuki plastyczne


dyscypliny artystyczne:

  • sztuki piękne
  • sztuki projektowe
  • konserwacja i restauracja dzieł sztuki

 

Studia doktoranckie w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie umożliwiają uzyskanie zaawansowanej wiedzy w dziedzinie „sztuki plastyczne” w trzech dyscyplinach artystycznych: sztuki piękne, sztuki projektowe oraz konserwacja i restauracja dzieł sztuki. Przygotowują do samodzielnej działalności badawczej i twórczej oraz uzyskania stopnia naukowego doktora. Studia trzeciego stopnia mogą stanowić kontynuację studiów doktoranckich rozpoczętych w innej uczelni artystycznej, także zagranicznej. Decyzję w sprawie kontynuacji podejmuje komisja programowa studiów doktoranckich, której przewodniczy Prorektor ds. Nauki.

 

Studia doktoranckie trwają 6 semestrów i są prowadzone w formie stacjonarnej.

 

Informacja dla kandydatów zamierzających realizować pracę artystyczno-badawczą i przygotowywać rozprawę doktorską w zakresie problematyki intermediów:

W roku akademickim 2018/2019 będzie prowadzona rekrutacja w ramach dyscypliny artystycznej "sztuki piękne" związana z kierunkiem intermedia.

 

Uchwała nr 15/2018 Senatu Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie z dnia 24 kwietnia 2018 r.

 

Podanie o przyjęcie na studia

 

Klauzula informacyjna


Poradnik do rekrutacji 2018/2019

 

Oświadczenie opiekuna


Komunikat
Dokumenty na studia doktoranckie, umieszczone w białej teczce podpisanej imieniem i nazwiskiem, należy składać w sekretariacie studiów doktoranckich (Kraków, Mały Rynek 4, wejście przez bramę na dziedziniec) w dniach od 3 do 7 września w godzinach od 10 do 15.

 

Informacje:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 12 299-20-40Wpisany przez ASP Kraków 12.12.2008r. Ostatnia zmiana 15.01.2019r. przez Monika Żarnowska.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć