Erasmus+

W związku z otrzymaną informacją z Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i niepewną sytuacją związaną z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej z przykrością informujemy o braku możliwości planowania nowych wyjazdów studentów na studia lub praktyki, a także wyjazdów pracowników do Wielkiej Brytanii, które odbyłyby się po 30 marca 2019 r. Wyjazdy te nie będę mogły być rozliczane z funduszy programu Erasmus+. W związku z tym prosimy o nieuwzględnianie partnerów z Wielkiej Brytanii w swoich wnioskach o wyjazd.


Program Erasmus+ - wymiana z krajami programu dotyczy współpracy z następującymi krajami:

 

Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, FYROM (Była Jugosławska Republika Macedonii), Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

 

Wyjazdy i przyjazdy studentów oraz pracowników ASP w Krakowie w ramach Programu Erasmus+ są możliwe tylko w przypadku, gdy ASP w Krakowie posiada podpisaną umowę o współpracy z uczelnią z jednego z ww. krajów, do której student lub pracownik chce aplikować.

 

 

 E

Logo-UE-Fundusz-Społeczny-CMYK Logo-FE-Wiedza-edukacja-CMYK

 

 

Aktualności:

Obcokrajowcy wybierają krakowską ASP!

Zostań Mentorem!

Rekrutacja do programu Erasmus+ trwa!

Wystawa "Zadyma - Behind the Smoke" z udziałem studentów Erasmus+

Pierwsze wigilijne spotkanie studentów Erasmusa

ASP Erasmus Christmas meeting

Pierwsze oficjalne spotkanie studentów Erasmusa

46 studentów z zagranicy wybrało ASP w Krakowie!Wpisany przez ASP Kraków 16.12.2010r. Ostatnia zmiana 07.02.2019r. przez Monika Żarnowska.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć