Ława do pianina

Marka Casio ogłasza konkurs dla architektów, designerów, studentów kierunków artystycznych na zaprojektowanie ławy do pianina hybrydowego Casio Celviano GP-500.

Celviano GP-500 jest flagowym instrumentem CASIO. Łączy elegancką formę i unikalne brzmienie instrumentu akustycznego z wygodą pianina cyfrowego, jakiej oczekują użytkownicy XXI wieku. Ten wyjątkowy mariaż jest wynikiem niecodziennej współpracy marek C. Bechstein i CASIO. Celviano GP-500 to instrument do każdego domu, w którym ma rozbrzmiewać muzyka w najlepszej jakości i oprawie. Czarna, wykończona złotymi detalami bryła Celviano nawiązuje do największego dzieła marki C. Bechstein — koncertowego modelu D282 i dostarcza wrażeń estetycznych najwyższej próby. Została zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze elementy.

Jury konkursu:

• Anna Apps
  • Iwo Zmyślony
  • Magdalena Kazimierczuk
  • Magdalena Piotrowska
  • Dominika J. Rostocka
  • Waldemar Malicki

Nagroda: 5 tys. zł.

Termin przesyłania prac: 28.02.2017 r.

Szczegóły na www.

Wpisany przez Monika Żarnowska 19.12.2016r.