You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Ława do pianina

Marka Casio ogłasza konkurs dla architektów, designerów, studentów kierunków artystycznych na zaprojektowanie ławy do pianina hybrydowego Casio Celviano GP-500.

Celviano GP-500 jest flagowym instrumentem CASIO. Łączy elegancką formę i unikalne brzmienie instrumentu akustycznego z wygodą pianina cyfrowego, jakiej oczekują użytkownicy XXI wieku. Ten wyjątkowy mariaż jest wynikiem niecodziennej współpracy marek C. Bechstein i CASIO. Celviano GP-500 to instrument do każdego domu, w którym ma rozbrzmiewać muzyka w najlepszej jakości i oprawie. Czarna, wykończona złotymi detalami bryła Celviano nawiązuje do największego dzieła marki C. Bechstein — koncertowego modelu D282 i dostarcza wrażeń estetycznych najwyższej próby. Została zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze elementy.

Jury konkursu:

• Anna Apps
  • Iwo Zmyślony
  • Magdalena Kazimierczuk
  • Magdalena Piotrowska
  • Dominika J. Rostocka
  • Waldemar Malicki

Nagroda: 5 tys. zł.

Termin przesyłania prac: 28.02.2017 r.

Szczegóły na www.

Wpisany przez Monika Żarnowska 19.12.2016r.