You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Witryna sklepowa "Jard"

Studenci Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie będą mieli okazje pracować nad profesjonalnym projektem witryny sklepowej dla wiodącej marki modowej JARD.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego zespołu projektowego w drodze eliminacji.

Konkurs będzie przebiegał w II etapach.

• Etap I, to wyłonienie i nagrodzenie najlepszego zespołu projektowego wśród nadesłanych prac konkursowych.
  • Etap II, to wspólne z firmą Jard S.C. zaprojektowanie najnowszej witryny dla wiodącej marki modowej w konkursie na nową witrynę, wybór koncepcji witryny nagrodzony będzie dodatkową nagrodą finansową. Wyłoniony w pierwszym etapie konkursu zespół projektowy, zaprojektuje własną koncepcję witryny sklepowej na podstawie otrzymanego briefu. Nagroda główna w II etapie będzie przyznana, jeśli zlecający zaprojektowanie witryny wybierze koncepcję zespołu projektowego studentów. Zespół projektowy będzie brał czynny udział w zaprojektowaniu i wykonaniu modelu witryny w skali 1:1.

Nagrody:

• Nagrodą główną dla wybranego zespołu projektowego (niezależnie od liczebności zespołu) w I etapie konkursu, jest nagroda pieniężna w wysokości 4000 zł (cztery tysiące złotych) + nagroda dodatkowa w wysokości 10% nagrody głównej w formie opłaty zryczałtowanego podatku od nagród.
  • Nagrodą w II etapie konkursu, przyznaną dla zespołu projektowego (niezależnie od liczebności zespołu) będzie nagroda pieniężna w wysokości 6000 zł (sześć tysięcy złotych) + nagroda dodatkowa w wysokości 10% nagrody głównej w formie opłaty zryczałtowanego podatku od nagród. O wyborze wygranego projektu w II etapie konkursu, decyduje Zleceniodawca ( w tym przypadku marka modowa, dla której będziemy tworzyli koncepcję witryny dla nowej kolekcji).

Terminy:

• Pracę należy przesłać lub dostarczyć do 12 kwietnia 2017 roku, na poniższy adres (z dopiskiem KONKURS VM).

JARD s.c. ul.

Armii Krajowej 22, 37-100 Łańcut

• O wynikach konkursu laureaci zostaną poinformowani do 17 kwietnia 2017 roku. Wręczenie nagrody będzie miało miejsce 20 kwietnia 2017 roku podczas spotkania, które odbędzie się w siedzibie Szkoły.

Wpisany przez Monika Żarnowska 17.03.2017r. Ostatnia zmiana 17.03.2017r.