Logo Śląska Cieszyńskiego

Zapraszamy do udziału w Konkursie na Logo Śląska Cieszyńskiego, który został ogłoszony przez Zarząd Powiatu Cieszyńskiego.

Celem konkursu jest wybranie oryginalnego projektu logo Śląska Cieszyńskiego, które stanie się elementem oficjalnej identyfikacji graficznej regionu. Logo będzie obrazowało koncepcję Śląsk Cieszyński bez granic, wokół której budowana będzie promocja marki turystycznej Śląsk Cieszyński. Logo wykorzystywane będzie do celów popularyzatorskich i działań reklamowych oraz promocyjnych.

Konkurs ma charakter jednoetapowy i międzynarodowy. Adresowany jest do wszystkich zainteresowanych osób fizycznych posiadających kompetencje do projektowania znaków graficznych, w tym do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz studentów, absolwentów i pracowników naukowych wyższych uczelni artystycznych oraz osób prawnych. W przypadku osób fizycznych, w konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

W Komisji Konkursowej zasiadają m. in. eksperci w dziedzinie projektowania graficznego, komunikacji i identyfikacji wizualnej.

Projekty można zgłaszać mailowo, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , do 30 kwietnia 2017 r., a wyniki ogłoszone zostaną do 1 lipca br. (Organizator zastrzega sobie prawo do zmian ww. terminów) – szczegółowe informacje znajdują się na www.logo.powiat.cieszyn.pl – Regulamin, Informacje o koncepcji Śląsk Cieszyński bez Granic, informacje o ekspertach wchodzących w skład Komisji Konkursowej.

Autor zwycięskiego projektu Logo otrzyma nagrodę w wysokości 5.000,00 zł brutto.

Wpisany przez Monika Żarnowska 21.04.2017r. Ostatnia zmiana 21.04.2017r.