Praca malarska

Zachęcamy studentów i absolwentów wyższych szkół artystycznych oraz artystów legitymujących się aktywnością twórczą i dorobkiem malarskim do udziału w konkursie na pracę malarską, której tematem jest dowolna interpretacja hasła "Armenia - tożsamość i miłość".

 

Konkurs organizowany jest przez Fundację Polsko - Ormiańską przy współpracy z Galerią Bardzo Białą i pod patronatem Ambasady Armenii w Polsce i ma na celu promocję jednostek wybitnie uzdolnionych artystycznie, a także uczczenie 650 lecia nadania przywilejów diasporze ormiańskiej w Polsce oraz 25 lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Armenii.

 

Przewidywane nagrody to min. w pełni opłacony przez Organizatorów tygodniowy plener w Armenii połączony z pokonkursową wystawą zbiorową w Galerii Bardzo Białej oraz Nagroda Publiczności w wysokości 3 000 zł.

 

Zgłoszenia do I etapu przyjmować będziemy do 15 sierpnia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Więcej na www

 

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

 

 

plakat konkurs_armeniaWpisany przez Monika Żarnowska 13.06.2017r. Ostatnia zmiana 13.06.2017r.

Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie stosuje pliki cookies tzw. ciasteczka, są one konieczne do prawidłowego jej działania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja się nie pojawiała.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć