Logo UWM

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie organizuje konkurs na nowe logo uczelni. Celem konkursu jest uzyskanie oryginalnego projektu LOGOTYPU UWM, który stanie się oficjalną identyfikacją graficzną uczelni i będzie przeznaczony do celów popularyzatorskich, reklamowych i identyfikacyjnych. Konkurs ma charakter jednoetapowy, ogólnopolski. Skierowany jest do: grafików, projektantów, artystów plastyków oraz studentów.

Prace konkursowe, z dopiskiem na opakowaniu „LOGO UWM- KONKURS” należy przesłać lub złożyć do 16 października 2017 r. pod adresem:

Uniwersytet Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Biuro Mediów i Promocji

ul. M. Oczapowskiego 2

Pokój 105

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 5.000 zł brutto.

Więcej na

Wpisany przez Monika Żarnowska 13.06.2017r.