Zakłócenia/umwelt

Zachęcamy do udziału w ogólnopolskim konkursie artystycznym ZAKŁÓCENIA / UMWELT, organizowanym przez Wydział Sztuki, Instytut Malarstwa i Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przy współorganizacji z Kołem Naukowym. Jest to konkurs multimedialny, dla młodych twórców oraz studentów.

Nad poziomem konkursu będzie czuwało jury w składzie:

• Rafał Borcz / Akademia Sztuk Pięknych, Kraków /
  • Henryk Gostyński / Akademia Sztuk Pięknych, Warszawa /
  • Julia Kurek / Akademia Sztuki, Szczecin /
  • Robert Kuśmirowski / Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Lublin /
  • Łukasz Murzyn / Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków /
  • Marta Smolińska / Uniwersytet Artystyczny, Poznań /
  • Jakub Starzyński / Koło Naukowe UP, Kraków /
  • Małgorzata Wielek-M / Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków /

Więcej na www.

Wpisany przez Monika Żarnowska 13.06.2017r.