Plakaty do spektakli

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zaprasza uczniów, studentów i absolwentów szkół oraz uczelni plastycznych do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie plakatów spektakli sezonu 2017/2018, który upłynie pod hasłem „Kobiety o kobietach”.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zaprojektowanie plakatów do dwóch z pięciu nadchodzących premier – Poskromienia złośnicy Williama Shakespeare'a oraz Balladyny Juliusza Słowackiego.

Mile widziana spójność stylistyczna projektów, nawiązujących do głównego hasła sezonu „Kobiety o kobietach”.

Autor zwycięskiego projektu otrzyma płatny kontrakt na wykonanie 5 plakatów na nadchodzący sezon teatralny.

Prace należy wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  w formacie pdf do dnia 31 października 2017.

Zwycięzcę konkursu wyłoni jury w składzie: Rafał Balawejder (dyrektor naczelny), Marcin Hycnar (dyrektor artystyczny), Agata Zdziebłowska (kierownik literacki).

Ostateczny kształt plakatów powstanie w porozumieniu z dyrekcją teatru.

Jury zastrzega sobie prawo do niewyłonienia zwycięzcy.

Szczegóły na www.

Wpisany przez Monika Żarnowska 31.08.2017r. Ostatnia zmiana 31.08.2017r.