Eksponat do Kwatery Głównej NATO

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP zaprasza absolwentów artystycznych szkół wyższych oraz wydziałów architektury szkół wyższych do udziału w ogólnopolskim konkursie na wybór wykonawcy projektu polskiego eksponatu do nowej Kwatery Głównej NATO w Brukseli.
 

Polski eksponat, nawiązujący do tradycji Solidarności, będzie umieszczony na trawniku przed wejściem do Kwatery Głównej NATO.  Oferty konkursowe powinny zawierać wizualizację projektu eksponatu oraz szacunkową wycenę wykonania eksponatu, a także formularz zgłoszeniowy stanowiący załącznik do regulaminu.

 

Nagrodą główną w konkursie jest podpisanie przez Zwycięzcę konkursu umowy o wartości 50 000 zł brutto na projekt wykonawczy eksponatu (wraz z wizualizacją) oraz szczegółowy kosztorys wykonania eksponatu, zgodnie z informacją zawartą w regulaminie konkursu.

 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Oferty konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym stanowiącym załącznik do regulaminu należy dostarczyć w terminie do dnia 15 września 2017 roku do godz. 12.00 na adres:


Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej
al. J. Ch. Szucha 23
00-580 Warszawa

z dopiskiem: „Konkurs na projekt polskiego eksponatu do nowej Kwatery Głównej NATO”

 

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować do Ministerstwa Spraw Zagranicznych na adres mailowy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!


Do pobrania:

Regulamin konkursu (pdf)Wpisany przez Monika Żarnowska 11.09.2017r. Ostatnia zmiana 11.09.2017r.

Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie stosuje pliki cookies tzw. ciasteczka, są one konieczne do prawidłowego jej działania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja się nie pojawiała.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć