StRuNa

StRuNa 2017 to ogólnopolski konkurs dla kół naukowych. Do 18 października 2017 r., do godziny 18.00 można przesyłać zgłoszenia do siódmej edycji konkursu, w którym nagradzane są projekty i działania zrealizowane w całości lub w istotnej części między 1 października 2016 r. a 30 września 2017 r. Do każdej z pięciu kategorii konkursowych (Projekt Roku, Konferencja Roku, Wyprawa Roku, Koło Naukowe Roku i Opiekun Naukowy Roku) należy aplikować poprzez formularze dostępne na stronie www. Autorzy 40 najlepszych zgłoszeń zostaną zaproszeni na finały konkursu, które odbędą się 18 listopada br. w Warszawie podczas kongresu IKONA2017. Gala wręczenia nagród odbędzie się 19 listopada 2017 r. na Zamku Królewskim w Warszawie. Na laureatów czekają statuetki, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz upominki od organizatorów i partnerów konkursu.

W dniach 17 – 19 listopada 2017 r. w Warszawie odbędzie się 1. Interdyscyplinarny Kongres Akademickiego Ruchu Naukowego IKONA2017 adresowany do młodych naukowców (najzdolniejszych studentów i doktorantów realizujących projekty naukowe oraz do ich opiekunów naukowych). Częściami składowymi kongresu będą m.in. warsztaty, spotkania tematyczne i branżowe, szkolenia dla członków kół naukowych i ich opiekunów, prezentacja założeń Konstytucji dla Nauki z punktu widzenia młodych naukowców (z udziałem wicepremiera Jarosława Gowina) oraz finał konkursu na najlepsze projekty naukowe. Po kongresie ukaże się publikacja „StRuNa. Rocznik ruchu naukowego”. IKONA2017 będzie miejscem wymiany kontaktów i nawiązywania współpracy w celu realizacji projektów angażujących studentów wielu uczelni oraz studiujących różne dziedziny nauki. Część szkoleniowa kongresu będzie podzielona na trzy ścieżki tematyczne (pozyskiwanie środków na realizację projektów naukowych, zarządzanie organizacją i projektami naukowymi, profesjonalna prezentacja wyników działalności naukowej). Opłata za udział w kongresie wynosi 246 PLN/osoba. Zapewnia pełnoprawny udział we wszystkich wydarzeniach kongresu (w tym: wykłady, szkolenia, wystawy i gala finałowa na Zamku Królewskim). Organizatorzy i sponsorzy pokrywają koszty materiałów (szkoleniowych, kongresowych i pokongresowych), wyżywienia, programu kulturalnego oraz stu noclegów ze śniadaniami dla osób zamiejscowych. Rejestracji uczestników kongresu IKONA2017 odbywa się poprzez stronę www.

Plakat StRuNa

Wpisany przez Monika Żarnowska 11.10.2017r. Ostatnia zmiana 11.10.2017r.