EcoMade Contest

Zachęcamy do udziału w konkursie "EcoMade Contest 2017", którego organizatorem jest Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

 

W konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne oraz grupy projektowe złożone z osób fizycznych, szczególnie studenci i absolwenci kierunków projektowych i artystycznych. Uczestnicy indywidualni oraz członkowie grup projektowych muszą być pełnoletni.

 

Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych realizacji projektowych spośród prac zrealizowanych w oparciu o filozofię upcyklingu, czyli przetwarzania wtórnego odpadów z zamiarem stworzenia produktów o wartości wyższej niż przetwarzane produkty, oraz w sferze nowoczesnego, proekologicznego podejścia do procesu kreacji projektowej i artystycznej. Efektem końcowym będzie zaprezentowanie nagrodzonych prac w trakcie ECOmade Festival 2017 w dniach 30 listopada–2 grudnia 2017.

 

Prace można zgłaszać w trzech kategoriach:

  • Fashion
  • Design
  • Art & Craft

 

Zgłoszenie powinno zawierać krótki opis pracy konkursowej oraz dokumentację fotograficzną. Kapituła konkursu oceni zgłoszenia i wybierze prace, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu. W drugim etapie należy zaprezentować pracę konkursową w formie gotowego projektu bądź prototypu w skali 1:1, wykonanego z docelowych materiałów.


W każdej z trzech kategorii główną nagrodą jest komputer Apple MacBook Air 13 cali.

 

Każda praca, która zakwalifikuje się do drugiego etapu konkursu zostanie zaprezentowana w katalogu festiwalowym.

 

Więcej na www.Wpisany przez Monika Żarnowska 11.10.2017r. Ostatnia zmiana 11.10.2017r.

Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie stosuje pliki cookies tzw. ciasteczka, są one konieczne do prawidłowego jej działania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja się nie pojawiała.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć