Inspiracje

Pragniemy zachęcić do uczestnictwa w konkursie Inspiracje, którego celem jest: stworzenie możliwości zaprezentowania prac młodych twórców szerszej publiczności oraz dobywania doświadczeń w prezentowaniu sztuki i docieraniu do jej odbiorców poprzez kontakt twórcy z krytykiem sztuki, menadżerem kultury oraz kolekcjonerem. Celem jest usamodzielnienie w działalności twórczej studentów i absolwentów oraz budowa dorobku artystycznego.

 

Uczestnikami konkursu mogą być: o studenci od czwartego roku studiów wzwyż, na wyższych uczelniach plastycznych (Akademiach Sztuk Pięknych i Uniwersytetach) w Polsce - absolwenci wyżej wymienionych uczelni, którzy ukończyli studia w okresie nie dłuższym niż dwa lata wstecz, licząc od roku ogłoszenia bieżącej edycji konkursu (2018), czyli 2016 i 2017 oraz wyżej wymienione osoby nie powinny przekroczyć trzydziestego roku życia o studenci i absolwenci kierunków, wydziałów oraz o profilu: malarstwo, rzeźba, grafika, konserwacja i restauracja dzieł sztuki, wzornictwo, tkanina i ceramika oraz pokrewne.

 

Nagrodzeni i wyróżnieni artyści zostaną uchoronowani wystawą.

 

Więcej na www.paleta.art.pl

 

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowyWpisany przez Monika Żarnowska 31.01.2018r. Ostatnia zmiana 31.01.2018r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć