Inspiracje

Pragniemy zachęcić do uczestnictwa w konkursie Inspiracje, którego celem jest: stworzenie możliwości zaprezentowania prac młodych twórców szerszej publiczności oraz dobywania doświadczeń w prezentowaniu sztuki i docieraniu do jej odbiorców poprzez kontakt twórcy z krytykiem sztuki, menadżerem kultury oraz kolekcjonerem. Celem jest usamodzielnienie w działalności twórczej studentów i absolwentów oraz budowa dorobku artystycznego.

Uczestnikami konkursu mogą być: o studenci od czwartego roku studiów wzwyż, na wyższych uczelniach plastycznych (Akademiach Sztuk Pięknych i Uniwersytetach) w Polsce - absolwenci wyżej wymienionych uczelni, którzy ukończyli studia w okresie nie dłuższym niż dwa lata wstecz, licząc od roku ogłoszenia bieżącej edycji konkursu (2018), czyli 2016 i 2017 oraz wyżej wymienione osoby nie powinny przekroczyć trzydziestego roku życia o studenci i absolwenci kierunków, wydziałów oraz o profilu: malarstwo, rzeźba, grafika, konserwacja i restauracja dzieł sztuki, wzornictwo, tkanina i ceramika oraz pokrewne.

Nagrodzeni i wyróżnieni artyści zostaną uchoronowani wystawą.

Więcej na www.paleta.art.pl

Wpisany przez Monika Żarnowska 31.01.2018r. Ostatnia zmiana 31.01.2018r.