Różnorodność to sztuka

W imieniu polsko-niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM) zapraszam serdecznie studentów do udziału w konkursie "Różnorodność to sztuka" na wykonanie projektu graficznego plakatu.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do młodych i utalentowanych grafików i graficzek z Polski i Niemiec, którzy za pośrednictwem plakatu będą mogli zakomunikować swoje rozumienie różnorodności, jak również zabrać głos przeciwko dyskryminacji, ksenofobii i nietolerancji.

Autorzy zwycięskich projektów otrzymają nagrody pieniężne w wysokości:
I miejsce – 500 euro
II miejsce – 300 euro
III miejsce – 150 euro

 

Najlepsze prace konkursowe zostaną zaprezentowane również podczas wystawy zorganizowanej przez PNWM, ukażą się w wydawanym cyklicznie polsko-niemieckim magazynie „INFO”, a także na stronie internetowej i w mediach społecznościowych organizacji.


Na zgłoszenia i prace konkursowe czekamy do 20 maja 2018 roku!

 

Więcej informacji na www.

*Konkurs organizowany jest we współpracy z ASP Warszawa, Uniwersytetem w Lipsku, Muzeum Plakatu w Warszawie oraz Halą Sztuki i Wystaw Republiki Federalnej Niemiec w Bonn.

 

Regulamin konkursu

Ulotka

 

Różnorodność plakatWpisany przez Monika Żarnowska 11.04.2018r. Ostatnia zmiana 11.04.2018r.

Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie stosuje pliki cookies tzw. ciasteczka, są one konieczne do prawidłowego jej działania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja się nie pojawiała.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć