Różnorodność to sztuka

W imieniu polsko-niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM) zapraszam serdecznie studentów do udziału w konkursie "Różnorodność to sztuka" na wykonanie projektu graficznego plakatu.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do młodych i utalentowanych grafików i graficzek z Polski i Niemiec, którzy za pośrednictwem plakatu będą mogli zakomunikować swoje rozumienie różnorodności, jak również zabrać głos przeciwko dyskryminacji, ksenofobii i nietolerancji.

Autorzy zwycięskich projektów otrzymają nagrody pieniężne w wysokości:
I miejsce – 500 euro
II miejsce – 300 euro
III miejsce – 150 euro

Najlepsze prace konkursowe zostaną zaprezentowane również podczas wystawy zorganizowanej przez PNWM, ukażą się w wydawanym cyklicznie polsko-niemieckim magazynie „INFO”, a także na stronie internetowej i w mediach społecznościowych organizacji.

Na zgłoszenia i prace konkursowe czekamy do 20 maja 2018 roku!

Więcej informacji na www.

*Konkurs organizowany jest we współpracy z ASP Warszawa, Uniwersytetem w Lipsku, Muzeum Plakatu w Warszawie oraz Halą Sztuki i Wystaw Republiki Federalnej Niemiec w Bonn.

Ulotka

Różnorodność plakat

Wpisany przez Monika Żarnowska 11.04.2018r. Ostatnia zmiana 11.04.2018r.