Ulica Themersonów

Zachęcamy do udziału w konkursie "Ulica Themersonów", organizowanym przez Płocką Galerię Sztuki. Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów wydziałów artystycznych. Honorowy patronat sprawuje prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

Do udziału w Konkursie przyjmowane są prace dwuwymiarowe, wykonane w dowolnej technice rysunkowej (np. węgiel, ołówek, kredka, frotaż itp.) lub grafice warsztatowej (np. linoryt, drzeworyt, akwatinta itp.), w formacie nie większym niż 100 x 70 cm, a także scenorysy do wybranego fragmentu literackiego, wiersza lub filmu artystycznego Franciszki i Stefana Themersonów. Całkowita pula nagród pieniężnych wynosi 6 000 zł.

Cyfrowe reprodukcje zgłaszanych prac należy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 14 maja 2018 r.

Karta zgłoszeniowa

PGS Ulica Themersonów 2018 logo

Wpisany przez Monika Żarnowska 13.04.2018r. Ostatnia zmiana 13.04.2018r.