Drzwi

Żydowskie Muzeum Galicja w Krakowie zaprasza pedagogów oraz studentów ASP w Krakowie do udziału w konkursie "Drzwi" - I edycji Konkursu o Nagrodę im. Chrisa Schwarza.

Celem konkursu jest promocja i rozwój sztuki współczesnej a także stworzenie pola do dialogu w obszarze tematyki związanej z historią oraz relacjami polsko – żydowskimi.

Wydarzenie adresowane jest do profesjonalnych artystów plastyków oraz dyplomantów studiów magisterskich uczelni i wydziałów artystycznychposiadających polskie obywatelstwo lub mających status rezydentów długoterminowych zamieszkałych na terenie państwa polskiego.

Jury konkursu przewiduje przyznanie jednej nagrody pieniężnej w wysokości 20 000 PLN dla zwycięskiego projektu, a także sfinansowanie jego realizacji oraz prezentację w ramach wystawy zorganizowanej w Żydowskim Muzeum Galicja w Krakowie.

Więcej na www.

schwarz

Wpisany przez Monika Żarnowska 03.10.2018r. Ostatnia zmiana 03.10.2018r.