Pierwsze Triennale Malarstwa Studenckiego 2019

W imieniu organizatorów - Zakładu Malarstwa Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie - zachęcamy do udziału w Pierwszym Triennale Malarstwa Studenckiego 2019.

TMS1

W konkursie mogą wziąć udział studenci wyższych uczelni artystycznych a także studenci wydziałów artystycznych wyższych uczelni na terenie Polski, oraz absolwenci tych uczelni, którzy uzyskali dyplom w roku 2018.

Kandydaci zgłaszają od 1 do 3 prac w dowolnej technice malarskiej, będących oryginałami, niedającymi się powielić, powstałymi w latach 2016-19, (z wyjątkiem prac dyplomowych).

Maksymalny wymiar dłuższego boku obrazu nie może przekroczyć 150 cm. Prace wieloczłonowe (dyptyki, tryptyki) muszą zawierać się w wymiarze 150 cm. Prace przestrzenne nie powinny w żadnym kierunku przekraczać wymiaru 150 cm.

Na konkurs, mogą być zgłoszone prace, które nie były uprzednio nagradzane a także takie, które są własnością autorską swojego twórcy.

Nadsyłanie zgłoszenia elektronicznego, wraz z dokumentacja fotograficzną – od 5 listopada do 14 grudnia 2018 r.

Ogłoszenie wyników kwalifikacji do drugiego etapu – do 18 stycznia 2019 r.

Przyjmowanie oryginałów prac zakwalifikowanych na wystawę pokonkursową od 23 stycznia do 8 lutego 2019 r.

Wernisaż wystawy pokonkursowej, ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród - 7 marca 2019 r.

Zakończenie wystawy 7 kwietnia 2019 r.

Odsyłanie prac od 10 kwietnia do 15 maja 2019 r.

Regulamin konkursu dostęny jest na www.

Wpisany przez Monika Żarnowska 19.11.2018r. Ostatnia zmiana 19.11.2018r.