Nowy Obraz/ Nowe Spojrzenie

Zachęcamy do udziału w ósmej edycji konkursu o Nagrodę Artystyczną Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu Nowy Obraz/ Nowe Spojrzenie. Nagroda Artystyczna przyznawana jest od 2012 roku przez Wydział Malarstwa i Rysunku UAP. Ma ona służyć ożywieniu zainteresowania malarstwem jako kierunkiem studiów i być wsparciem dla najlepszych studentów i absolwentów tego kierunku. Konkurs jest adresowany tylko do studentów i absolwentów kierunku malarstwo państwowych uczelni artystycznych w Polsce.

nowy obraz nowe spojrzenie

Nagroda Artystyczna Nowy Obraz/ Nowe Spojrzenie wynosi 10 000 złotych. Wręczone zostaną także nagrody specjalne i wyróżnienia honorowe. Wszyscy nominowani do Nagrody Artystycznej biorą udział w wystawach konkursowych oraz otrzymują nagrody rzeczowe. W tym roku wystawa konkursowa odbędzie się w Starym Browarze w Poznaniu oraz w Galerii BWA w Pile.

Regulamin, kalendarz konkursu oraz skład komisji konkursowej znajduje się na stronie internetowej http://nowyobraz.uap.edu.pl

Kalendarz ósmej edycji konkursu

• Ogłoszenie konkursu – 21 listopada 2018
  • Przyjmowanie zgłoszeń – do 17 lutego 2019
  • Ogłoszenie listy nominowanych do Nagrody Artystycznej UAP – 11 marca 2019
  • Termin dostarczenia obrazów na wystawę konkursową w Poznaniu – do 26 marca 2019
  • Zebranie komisji konkursowej – 4 kwietnia 2019
  • Otwarcie wystawy konkursowej w Starym Browarze w Poznaniu, ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród – 5 kwietnia 2019
  • Finisaż wystawy w Poznaniu – 26 kwietnia 2019
  • Otwarcie wystawy konkursowej w BWA w Pile – 10 maja 2019
  • Zakończenie wystawy w Pile – 18 maja 2019
  • Termin zwrotu obrazów – do 18 czerwca 2019

Wpisany przez Monika Żarnowska 22.11.2018r. Ostatnia zmiana 22.11.2018r.