Discover Europe

logo discower_europe

Czym jest Discover Europe?


Discover Europe to największy ogólnoeuropejski konkurs fotograficzny organizowany już po raz szesnasty przez Erasmus Student Network. To konkurs dedykowany dla młodych ludzi - pasjonatów i amatorów, osób otwartych i odważnych w swoich wyobrażeniach świata. Studenci z całej Europy mają szansę podzielić się własną wizją Starego Kontynentu, bo to właśnie on jest motywem przewodnim każdej edycji. Ważne jest, by pokazać unikalność i różnorodność tego, co otacza każdego z nas. Ukazać współczesne oblicze Europy nie po to, by dzielić, lecz, by nawiązać dialog międzykulturowy i otwierać nowe furtki przed aspirującymi fotografami z całego kontynentu.

 

Główną ideą i misją konkursu jest przedstawienie problemów i własnej wizji Europy i miejsca, z którego się pochodzi. Wszystko po to, by móc stworzyć wspólnotę zbudowaną z zupełnie odrębnych społeczności.

 

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem platformy www.discovereurope.esn.pl od 1 do 31 marca 2019 r. Najlepsze prace zostaną wyłonione przez profesjonalne Jury, a zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni na uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w maju 2019 r. w Warszawie.

 

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w trzech kategoriach:

  • Citizen of Europe - której głównym tematem jesteśmy my – mieszkańcy Europy
  • Discover Nature - czyli uchwycenie piękna przyrody kontynentu europejskiego
  • Discover Architecture - czyli zatrzymanie w kadrze unikalnych miejsc, które kryje w sobie Europa


Po więcej informacji zapraszamy:

facebook: https://www.facebook.com/Discover.Europe/

strona internetowa: http://discovereurope.esn.pl/

instagram: https://www.instagram.com/discover.europe/Wpisany przez Monika Żarnowska 17.01.2019r. Ostatnia zmiana 25.02.2019r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć