Przestrzeń książki

Do 28 stycznia 2019 r. można zgłaszać swój udział w konkursie "Przestrzeń książki". Projekty wraz z podpisaną kartą zgłoszeń i dokumentami RODO dostępnymi na www należy składać na Wydziale Architektury Wnętrz w sali 38.

Pula nagród rzeczowych:
I Nagroda o wartości 12.000 złotych brutto
I Wyróżnienie honorowe o wartości 6.000 złotych brutto
II Wyróżnienie honorowe o wartości 2.000 złotych brutto

Jury:
Tomasz Brzoskowski – Wójt Gminy Stężycy
Weronika Ciachowska – Gmina Stężyca
Tomasz Golonko – Architekt
Beata Gibała-Kapecka – Dziekan Wydziału Architektury Wnętrz, dr hab.
Marek Błażucki – Projektant, dr hab.
Tomasz Pągowski – Projektant wnętrz, realizuje program remont 24h dla Domo+

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 4 marca 2019 r., o godz. 15.30 na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

przestrzen ksiazki

Wpisany przez Monika Żarnowska 18.01.2019r. Ostatnia zmiana 21.01.2019r.