Konkurs - Rysunkiem o rysunku: od techniki do autonomii przekazu

Wszystkich studentów i doktorantów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych zapraszamy do udziału w konkursie: Rysunkiem o rysunku: od techniki do autonomii przekazu.
konkurs  rysunek_MNK
Czym jest dzisiaj rysunek? Jakie jest jego dziesiejsze znaczenie i funkcja? Czy można traktować go jako autonomiczną formę wyrazu artystycznej ekspresji? Te pytania chcemy zadać studentom i doktorantom krakowskiej ASP.
  1. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dowolną techniką rysunkową szeroko rozumianej praktyki w tym zakresie pracy interpretującej hasło "Rysunkiem o rysunku: od techniki do autonomii przekazu”. Dłuższy bok pracy może mierzyć maksymalnie 150 cm.
  2. Konkurs odbędzie się w dwóch etapch.
  3. Zgłoszenia do I etapu konkursu, wraz z fotodokumentacją zgłaszanej pracy konkursowej prosimy do 12.05.2019 wysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tytule maila prosimy wpisać "Konkurs - Rysunkiem o rysunku". W jego treści powinny się natomiast znaleźć imię, nazwisko, adres korespondencyjny, dowolnie wybrany sześciocyfrowy numer identyfikacyjny zgłoszenia, numer telefonu osoby zgłaszającej Zadanie Konkursowe i dodatkowe dokumenty wymienione w regulaminie.
  4. Do 23.05.2019 sąd konkursowy wyłoni 30 prac, które zakwalifikują się do II etapu konkursu. Laureatów poinformujemy o tym drogą mailową lub telefoniczną.
  5. Do 31.05.2019 laureaci I etapu konkursu będą zobowiązani dostarczyć prace konkursowe do Gmachu Głównego  Muzeum Narodowego w Krakowie.
  6. Laureaci II etapu konkursu zostaną ogłoszeni 12.06.2019
  7. Do wygrania, dzięki uprzejmości firm WACOM oraz Corel Corp., atrakcyjne nagrody:
    1. Tablet Cintiq 16 i pakiety programu Corel Painter (I miejsce)
    2. Tablet Intuos Pro M i pakiety Programu Corel Painter (II miejsce)
    3. Tablet Intuos S Bluetooth i pakiety programu Corel Painter (III miejsce)
Dodatkowym wyróżnieniem dla wybranych laureatów II etapu konkursu będzie ekspozycja ich prac w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie.

WNIOSEK O DOPUSZCZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE

konkurs  rysunek_MNK_133

Wpisany przez Stanisław Stanuch 15.04.2019r. Ostatnia zmiana 16.04.2019r.