You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Dyplomy licencjackie 2017 WFP

Dziekan Wydziału Form Przemysłowych

Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

prof. dr hab. Maria Dziedzic

serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy

„Dyplomy licencjackie 2017”

Wernisaż odbędzie się 27 marca 2017 o godz. 18.00

w Galerii Schody Wydziału Form Przemysłowych

przy ul. Smoleńsk 9 w Krakowie

Wystawa będzie czynna od 28.03.2017 r. do 24.04.2017 r.

***

W wystawie biorą udział studenci: Aleksandra Badura, Joanna Depczak, Anna Gębala, Paulina Kargula, Szymon Karpowicz, Dominik Kłoś, Patryk Kurczab, Aleksandra Kuta, Martyna Marzec, Paulina Morawa, Piotr Malec-Lewandowski, Maciej Napora, Dominika Orlik, Anna Piękoś, Łukasz Pisarek, Adrianna Pusz, Michalina Rolnik, Marta Skowron, Marek Torbus, Beata Weber, Agnieszka Zygmunt, Ewa Żak.

***

projekt plakatu i zaproszenia:
dr Peter Javorik

Plakat prace_licencjackie_WFP

Wpisany przez Monika Żarnowska 20.03.2017r. Ostatnia zmiana 20.03.2017r.