Wspólne pole

Zapraszamy na finisaż wystawy towarzyszącej Międzynarodowemu Biennale Architektury, Kraków 2017 "Wspólne pole", który odbędzie się 12 października 2017 r., o godz. 17.00 w Forum Przestrzenie.

W wystawie udział wzięli studenci i absolwenci krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki związani z Pracownią Fotografii 1 na Wydziale Grafiki: M. Awdziejczyk, A. Banaś, M. Cieślik, Z. Dziurawiec, D. Godyń, A. Nekipelaya, A. Olech, P. Poręba, A. Savina.

Kuratorami wystawy są: Agata pankiewicz i Natalia Wiernik.

plakat pole

Wpisany przez Monika Żarnowska 09.10.2017r. Ostatnia zmiana 16.10.2017r.