Studenci z Łodzi pozdrawiają studentów z Krakowa

We wtorek, 13 marca 2018 r., o godz.17.00 w Galerii Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 68 odbędzie się otwarcie wystawy "Studenci z Łodzi pozdrawiają studentów z Krakowa".

Wystawa prezentować będzie prace studentów z Pracowni 240 Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi pod kierunkiem prof. Małgorzaty Czudak i Michała Szulca oraz studentów Pracowni Projektowania Tkaniny i Ubioru Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie pod kierunkiem dr Anny Pyrkosz i Anny Hanysz.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej na

plakat studenci_z_lodzi

Wpisany przez Monika Żarnowska 09.03.2018r. Ostatnia zmiana 13.03.2018r.