Sztuka przejścia '18

Sztuka przejścia '18


Najlepsze dyplomy ASP we Wrocławiu


29.09–04.11.2018


wernisaż: piątek, 12.10.2018, godz. 17.00


Galeria Awangarda BWA Wrocław ul. Wita Stwosza  32 

 

Po raz piętnasty w BWA Wrocław  zostaną  pokazane dyplomy absolwentów z każdego wydziału i kierunku wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. 

 

Prezentacja najlepszych dyplomów młodych twórców to wydarzenie, które odbywa się już od 2004 roku i jest wspólnym działaniem Akademii Sztuk Pięknych i BWA Wrocław. Wystawa w przestrzeni galerii Awangarda to często pierwsze zetknięcie się studentów z tak dużą instytucją i jej publicznością, zaś dla widzów szansa, by skonfrontować się z myśleniem młodego pokolenia artystów i projektantów. Dodatkowo w trakciewernisażu zostanie ogłoszona nagroda dla najlepszego dyplomu, fundowanej przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. 

 

dyplomanci: Gabriela Gorączko, Wiktoria Koenigsberg, Agnieszka Mędrala, Izabela Opiełka, Agnieszka Pasek, Zbigniew Podgórski, Kamil Podolak, Martyna Rychlik, Magdalena Stachowiak, Weronika Wiertel, Kamil Wiktor, Jerzy Wypych 

 

kurator wystawy: Michał Hrisulidis 

współpraca: Alicja Klimczak-Dobrzaniecka, Patrycja  Ścisłowska 

opracowanie graficzne: Karolina Wiśniewska 

organizator: Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu 

 

***BWA Wrocław – Galerie Sztuki Współczesnej

Cztery przestrzenie połączone programem prezentującym sztukę w jej nowych, czasem zaskakujących przejawach. Pokazy, wystawy, akcje i publikacje BWA Wrocław dotyczą styku współczesnej praktyki wizualnej oraz nowych idei społecznych, politycznych i duchowych. Nasze galerie to Awangarda, Dizajn, Studio i SiC!. Wydajemy też magazyn „Biuro” o sztuce, kulturze i nowych przemyśleniach. 

 

Dyrektor: Marek Puchała

 

www.bwa.wroc.pl   

www.facebook.com/bwa.wroclaw   

www.instagram.com/bwawroclaw   

www.issuu.com/bwa_wroclaw   

www.issuu.com/biuro 

 

Ikd kakwWpisany przez Monika Żarnowska 09.10.2018r. Ostatnia zmiana 11.10.2018r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć