Nowy Obraz/ Nowe Spojrzenie

Zachęcamy do udziału w ósmej edycji konkursu o Nagrodę Artystyczną Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu Nowy Obraz/ Nowe Spojrzenie.

obraz konkurs

Nagroda Artystyczna przyznawana jest od 2012 roku przez Wydział Malarstwa i Rysunku Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Ma ona służyć ożywieniu zainteresowania malarstwem jako kierunkiem studiów i być wsparciem dla najlepszych studentów i absolwentów tego kierunku.

Konkurs jest adresowany tylko do studentów i absolwentów kierunku malarstwo państwowych uczelni artystycznych w Polsce.

Nagroda Artystyczna Nowy Obraz/ Nowe Spojrzenie wynosi 10 000 złotych. Wręczone zostaną także nagrody specjalne i wyróżnienia honorowe. Wszyscy nominowani do Nagrody Artystycznej biorą udział w wystawach konkursowych oraz otrzymują nagrody rzeczowe. W tym roku wystawa konkursowa odbędzie się w Starym Browarze w Poznaniu oraz w Galerii BWA w Pile.

Więcen na www.

Wpisany przez Monika Żarnowska 12.12.2018r.