Wernisaż i wystawa wykładowców Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

13 czerwca o godz.18.00 GSW Elektrownia zaprasza na otwarcie wystawy rzeźby  wykładowców Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Swoje prace pokażą m.in. Dobiesław Gała, Czesław Dźwigaj, Paweł Jach, Andrzej Zwolak.

Pomysłodawcą i dobrym duchem wystawy jest Dobiesław Gała - artysta rzeźbiarz, doktor sztuki, adiunkt na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w Pracowni Rysunku na Wydziale Rzeźby, Stypendysta Ministra Kultury RP oraz laureat wielu prestiżowych nagród za twórczość artystyczną. Uczestniczył w  ponad 60-ciu wystawach indywidualnych i zbiorowych.

wystawa wykladowcow_rzezby_czeladz1

Wpisany przez Stanisław Stanuch 11.06.2019r. Ostatnia zmiana 11.06.2019r.