You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Potwierdzanie efektów uczenia się

Szanowni Państwo,

Informujemy, że ponownie w tym roku Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie przed rozpoczęciem rekrutacji na studia daje możliwość kandydatom spełniającym wymogi Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym ubiegania się o zwolnienie z niektórych zajęć dydaktycznych. Warunkiem jest udokumentowanie posiadanej wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych. Na tej podstawie, po uprzednim zdaniu egzaminu, uczelnia daje możliwość uznania i zaliczenia na poczet studiów umiejętności i doświadczeń zawodowych zgromadzonych poza uczelnią.

Wnioski należy składać do 13 stycznia 2017 r.

Szczegółowe informacje dostępne pod www

pikto zajęcia dydaktyczne asp

Wpisany przez Monika Żarnowska 28.12.2016r. Ostatnia zmiana 16.01.2017r.