Skonsultuj się!

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie prowadzi konsultacje przed egzaminami wstępnymi na jednolite studia magisterskie, studia I stopnia oraz studia II stopnia na kierunkach: Malarstwo, Scenografia, Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, Rzeźba, Grafika, Architektura wnętrz, Konserwacja i restauracja dzieł sztuki oraz Wzornictwo.

 

Konsultacje nie mają charakteru kursu przygotowawczego do egzaminu wstępnego lecz polegają na omówieniu przyniesionych przez kandydata prac i udzieleniu mu wskazówek metodycznych i warsztatowych ukierunkowujących dalszą pracę.

 

Wszystkie konsultacje prowadzone są przez kompetentnych pedagogów wyznaczonych do tego zadania. Ze względu na specjalistyczny charakter studiów prowadzonych przez Akademię Sztuk Pięknych zalecany jest udział kandydatów w konsultacjach.

 

Szczegóły na www

 

Konsultacje 2016 banner

 

pikto konsultacjeWpisany przez Monika Żarnowska 05.04.2017r. Ostatnia zmiana 09.04.2018r.

Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie stosuje pliki cookies tzw. ciasteczka, są one konieczne do prawidłowego jej działania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja się nie pojawiała.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć