Trwa rekrutacja na wyjazdy pracowników w ramach Programu Erasmus+

W roku akademickim 2016/2017 Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie planuje realizację 6 wyjazdów nauczycieli akademickich w celu przeprowadzenia przynajmniej 8 godzin zajęć dydaktycznych oraz 2 wyjazdów pracowników administracyjnych w celu przeprowadzenia szkolenia do uczelni posiadających Kartę Erasmusa dla szkolnictwa wyższego, z którymi podpisane zostały umowy bilateralne o wymianie w ramach programu Erasmus+.

Informujemy, iż pozostały 3 wolne miejsca na wyjazdy nauczycieli akademickich oraz 2 wolne miejsca na wyjazdy pracowników administracyjnych.

Osoby zainteresowane wyjazdem powinny złożyć komplet dokumentów w Biurze Współpracy z Zagranicą. Kompletne wnioski będą przyjmowane do momentu wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji dostępne są w zakładkach Wyjazdy wykładowców (STA) oraz Wyjazdy szkoleniowe (STT).

pikto Erasmus

Wpisany przez Monika Żarnowska 17.11.2016r. Ostatnia zmiana 17.11.2016r.