Ministerster Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał stypendia naszym studentom i doktorantom

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego na podstawie rozporządzenia ministra nauki i szkolnictwa wyższego z 17 lipca 2015 r. w sprawie stypendiów za wybitne osiągnięcia przyznawanych studentom przyznał w roku akademickim 2016/2017 stypendia szóstce studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Otrzymali je: Michał Soja, Maja Starakiewicz, Piotr Madej, Paulina Krupa, Adam Żądło i Maciej Gniady.

Łukasz Surowiec - doktorant krakowskiej ASP - otrzymał od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego stypendium za wybitne osiągnięcia przyznawane doktorantom na podstawie rozporządzenia ministra nauki i szkolnictwa wyższego z 17 lipca 2015 r.

Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się 6 grudnia 2016 r. w Sali Balowej na Zamku Królewskim w Warszawie. Stypendystom towarzyszył JM Rektor krakowskiej ASP - prof. Stanisław Tabisz, Prorektor ds. Studenckich - dr hab. Jan Tutaj, prof. ASP oraz Dziekan Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki dr hab. Marta Lempart-Geratowska, prof. ASP.

Stypendia Ministra ASP w Krakowie 01

Stypendia Ministra ASP w Krakowie 02

Stypendia Ministra ASP w Krakowie 03

pikto stypendia ministra

Wpisany przez Monika Żarnowska 06.12.2016r. Ostatnia zmiana 06.12.2016r.