Na Wydziale Architektury Wnętrz powstaje nowa specjalność "Projektowanie ubioru"

Dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie powstaje nowa specjalność: PROJEKTOWANIE UBIORU. Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 studentów zainteresowanych tą specjalnością odbędzie się w czerwcu 2017 r. Wydział Architektury Wnętrz będzie prowadził nabór na I rok studiów II stopnia.

29 grudnia 2016 roku Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie podpisała umowę z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju na realizację projektu "Zawód: Projektant ubioru. Realizacja programu kształcenia dostosowanego do potrzeb rynku pracy, gospodarki i społeczeństwa" dofinansowanego w ramach realizacji Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Więcej na www.

Szczegóły na:

Stronie internetowej Wydziału Architektury Wnętrz
FanPagu Pracowni Projektowania Tkaniny i Ubioru

Projektowanie tkaniny_ubioru

pikto projekt

Wpisany przez Monika Żarnowska 21.04.2017r. Ostatnia zmiana 25.04.2017r.