Zapraszamy do "(nie)WESOŁEGO MIASTECZKA" na warsztaty dla dzieci

Galeria Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat wraz z opiekunami na wspólną zabawę w (nie)WESOŁYM MIASTECZKU. Trwająca w Galerii ASP wystawa "(nie)WESOŁE MIASTECZKO" zakończy się w niedzielę, 26 lutego 2017 r. W godzinach 13.00-14.30 odbędą się warsztaty dla dzieci połączone z oprowadzaniem po ekspozycji.

 

Na początek Joanna Zemanek i Grzegorz Sztwiertnia opowiedzą jak powstał pomysł na wystawę. Dzieci będą mieć okazję dowiedzieć się o różnorodności mediów jakimi obecnie posługują się artyści, kto to jest „kurator” i co oznacza, że wystawa jest "kuratorska". Razem poszukają klucza łączącego dzieła prezentowane w (nie)WESOŁYM MIASTECZKU, poznają także historie kryjące się za nimi.

 

Warsztaty zakończą się wspólnym stworzeniem pracy, która zawiśnie na ekspozycji.

 

Prowadzenie warsztatów: Joanna Zemanek, Karolina Woźniak 

 

Zapisy pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (do 24.02.2017 do godziny 16.00). W mailu prosimy podać imię i nazwisko oraz wiek podopiecznego.

 

Uczestnictwo jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona.

 

Więcej o wystawie "(nie)WESOŁE MIASTECZKO na www.

 

Więcej na

 

fb

 

warsztatydladzieci

 

piktowarsztatylutyWpisany przez Monika Żarnowska 10.02.2017r. Ostatnia zmiana 24.02.2017r.

Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie stosuje pliki cookies tzw. ciasteczka, są one konieczne do prawidłowego jej działania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja się nie pojawiała.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć