You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Materia[ł] & forma[t]

Zapraszamy do Galerii "Akademia w Bronowicach" na wernisaż wystawy

MATERIA[ł] & FORMA[t]

który odbędzie się we wtorek, 21 marca 2017 r., o godz. 17.30

Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61, I piętro

Na wystawie pokazane będą prace studentów z Katedry Rysunku i II Katedry Rzeźby, Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie: Aleksandra Blaut, Urszula Bojenko, Żaneta Bzdyl, Andrzej Dromert, Michał Dubanik, Tomasz Florek, Angelika Gurtat, Jędrzej Hechłacz, Sara Hupas, Konrad Kaleta, Konrad Koch, Roland Kościółek, Damian Kucaba, Liwia Limberger, Kaja Pilch, Monika Piwowarczyk-Grzesicka, Jakub Prokop, Agnieszka Sacała, James Sierżęga, Fryderyk Sosnowski-Kessler, Anna Ulczok, Elżbieta Urban, Szymon Wal, Maja Woźniak.

Plakat Materia_Forma

pikto materia_forma

Wpisany przez Monika Żarnowska 12.03.2017r. Ostatnia zmiana 22.03.2017r.