Zapraszamy studentów i absolwentów na bezpłatne szkolenie "Radzenie sobie ze stresem"

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Radzenie sobie ze stresem", którego organizatorem jest Biuro Karier krakowskiej ASP. Szkolenie odbędzie się w środę, 26 kwietnia 2017 r., w godz. 10.00-14.00 na ul. Piłsudskiego 21.

Naturalnym pragnieniem każdego człowieka jest życie w dobrym zdrowiu i samopoczuciu. Tymczasem często jesteśmy poddawani różnego rodzaju stresom. Stresujemy się prawie wszystkim: wydarzeniami na świecie, bezrobociem, korkiem na ulicy, chorobą, rozwodem, etc. W rzeczywistości stres towarzyszy człowiekowi od narodzin życia na Ziemi. Zapewne źródła stresu były wówczas inne niż te, które zna współczesny człowiek, niemniej istniały. Pojęcia stresu większość z nas używa na co dzień, nie zastanawiając się nawet nad jego znaczeniem.

Na warsztaty zapraszamy osoby zainteresowane:

• poznaniem zagadnień związanych z powstawaniem stresu w różnych sytuacjach
  • określeniem indywidualnych reakcji na stres
  • metodami radzenia sobie ze stresem

Program warsztatów:

• Zrozumieć stres
  • O stresie pozytywnie i negatywnie. Eustres i dystres – dwa zjawiska energetyczne
  • Indywidualne symptomy stresu
  • Źródła stresu
  • Sposoby radzenia sobie ze stresem

Ostateczny termin zapisów mija 24 kwietnia 2017 r. Zapisy na szkolenie odbywają się za pośrednictwem strony www, trzeba kliknąć na dole strony „zapisz się” i zalogować się na swój profil na stronie ABK.

Limit osób: 10

Trener: Małgorzata Nowak - psycholog, doradca zawodowy i autor programów poradnictwa zawodowego ukierunkowanych na określanie potencjału, tworzenie projektu zawodowego i budowanie poczucia własnej wartości. Certyfikowany coach, trener i superwizor. Stosuje indywidualne podejście, wykorzystuje wiedzę i ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi.

pikto sters

Wpisany przez Monika Żarnowska 13.04.2017r. Ostatnia zmiana 13.04.2017r.