Ostatnia szansa na wyjazd na praktyki dla tegorocznych absolwentów

Trwa ostatnia w tym roku akademickim rekrutacja na wyjazd na praktyki dla tegorocznych absolwentów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Osoby, które chcą wziąć udział w wymianie muszą dostarczyć komplet dokumentów nie później niż do poniedziałku, 8 maja 2017. Minimalny czas trwania praktyki to dwa miesiące, a maksymalny to trzy miesiące. Praktyka musi być zrealizowana w ciągu 12 miesięcy od ukończenia studiów (tj. licząc od daty obrony dyplomu), w okresie od 1 lipca 2017 do 30 września 2018. Liczba miejsc jest ograniczona.

Uwaga: dokumenty muszą być dostarczone najpóźniej do dnia 8 maja 2017, jednakże studenci przystępujący do obrony pracy dyplomowej są zobligowani dostarczyć dokumenty na minimum dwa dni przed planowanym terminem obrony (wymagany status studenta w celu ubiegania się o wyjazd).

Wymagane dokumenty:

• wniosek o grant (pobierz)
  • CV, list motywacyjny (po angielsku)
  • plan praktyk - Training Agreement (pobierz)
  • pisemna zgoda lub potwierdzenie instytucji przyjmującej o chęci przyjęcia kandydata na praktykę

Szczegóły na www.

pikto paszport

Wpisany przez Monika Żarnowska 20.04.2017r. Ostatnia zmiana 25.04.2017r.