Wspólnie zaprojektujemy meble

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zawarła umowę z firmą Warzocha Justyna P.P.H.U. "CALTI" na realizację projektu polegającego na wykonaniu wzorniczego systemu mebli dziecięcych. Przedsięwzięcie będzie przeprowadzone w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój oś priorytetowa 2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstwa do prowadzenia działalności B+R+I, działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, poddziałanie 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP. Projekt zostanie sfinalizowany w terminie do 25 września 2017 r.

ASP w Krakowie 1

ASP w Krakowie 2

Wspólna inicjatywa zostanie przeprowadzona w oparciu o trzy etapy:

Etap 1 - wykonanie projektu wzorniczego

Etap 2 - wdrożenie projektu wzorniczego

Etap 3 - opracowanie innowacji marketingowej dla nowego systemu mebli dziecięcych

Realizacja projektu została powierzona Wydziałowi Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

ASP w Krakowie 3

ASP w Krakowie 4

pikto ASP Warzocha

Wpisany przez Monika Żarnowska 20.04.2017r. Ostatnia zmiana 25.04.2017r.