3. edycja Konkursu na Projekt Scenografii i Kostiumów – Kraków 2017 rozstrzygnięta!

Z przyjemnością informujemy, że została rozstrzygnięta 3. edycja Konkursu na Projekt  Scenografii i Kostiumów – Kraków 2017, którego organizatorem jest Katedra Scenografii Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Przyznano następujące nagrody:

I Nagroda: Weronika Kwiatkowska – Balladyna
II Nagroda: Jerzy Basiura – Tango
III Nagroda: Monika Wietrzyńska – Tango

Wyróżnienia w konkursie zdobyli:
Mikołaj Betka – Tango
Aleksandra Mucha – Tango
Maja Strzebońska – Balladyna
Mateusz Karolczuk –  Balladyna

Wyróżnienie grupowe przyznano:
Grupowa Nagroda Specjalna dla uczniów Liceum Plastycznego w Poznaniu
Grupowa Nagroda Specjalna dla uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Bydgoszczy

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy i wręczenie nagród, które odbędzie się  05 maja 2017 r. o godz. 12.00 w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w sali im. prof. Karola Frycza Katedry Scenografii [wejście od ulicy Basztowej 18 lub głównym wejściem od Placu Matejki 13]. O dalszych szczegółach wystawy i wręczeniu nagród poinformujemy Państwa drogą mailową.

plakat konkurs 2017 wystawa

pikto konkurs scenograficzny

Wpisany przez Monika Żarnowska 20.04.2017r. Ostatnia zmiana 21.04.2017r.