Zgłoś się do 47. Festiwalu Fama

Fama to największe interdyscyplinarne wydarzenie młodej sztuki i kultury, które umożliwia debiut oraz konfrontację z innymi twórcami z Polski i Europy dlatego w dniach 14-27 sierpnia 2017 r. zapraszamy do Świnoujścia, aby na własnej skórze odczuć atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia.

Za pośrednictwem strony internetowej www można zgłaszać swój udział w 47. Festiwalu Fama. Poszukiwane są osoby błyskotliwe, ambitne, zainteresowane udziałem w profesjonalnym ruchu twórczym, myślące serio o swojej artystycznej przyszłości, nastawione na rozwój umiejętności oraz konfrontację i współpracę z innymi twórcami. Fama jest adresowana do młodych twórców wszystkich dziedzin sztuki, a także do dziennikarzy, krytyków sztuki, animatorów kultury i inspicjentów.

Świnoujski festiwal FAMA to w tym roku m.in.:

• SZTUKI WIZUALNE: WYSTAWA „WAR” – Projekt tematyczny adresowany do studentów i absolwentów szkół / wydziałów artystycznych. Uwaga! Informujemy, że nabór prac na tegoroczną WYSTAWĘ SEKCJI SZTUK WIZUALNYCH „WAR” został przedłużony do 28 maja 2017 r.
  • SEKCJA SCENOGRAFICZNA – Cykl adresowany do osób zainteresowanych tworzeniem scenografii do dużych wydarzeń artystycznych.
  • SEKCJA FILMOWA – Prezentacje dotychczas zrealizowanych produkcji oraz możliwość zrealizowania własnego filmu podczas festiwalu.
  • SEKCJA FOTOGRAFICZNA – Projekt warsztatowy i wystawy: fotografia kreacyjna i fotografia reportażowa.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji festiwalu dostępne są na www.

fama2017

pikto fama

Wpisany przez Monika Żarnowska 26.04.2017r. Ostatnia zmiana 10.05.2017r.