Zgłoś się do 47. Festiwalu Fama

Fama to największe interdyscyplinarne wydarzenie młodej sztuki i kultury, które umożliwia debiut oraz konfrontację z innymi twórcami z Polski i Europy dlatego w dniach 14-27 sierpnia 2017 r. zapraszamy do Świnoujścia, aby na własnej skórze odczuć atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Za pośrednictwem strony internetowej www można zgłaszać swój udział w 47. Festiwalu Fama. Poszukiwane są osoby błyskotliwe, ambitne, zainteresowane udziałem w profesjonalnym ruchu twórczym, myślące serio o swojej artystycznej przyszłości, nastawione na rozwój umiejętności oraz konfrontację i współpracę z innymi twórcami. Fama jest adresowana do młodych twórców wszystkich dziedzin sztuki, a także do dziennikarzy, krytyków sztuki, animatorów kultury i inspicjentów.

 

Świnoujski festiwal FAMA to w tym roku m.in.:

  • SZTUKI WIZUALNE: WYSTAWA „WAR” – Projekt tematyczny adresowany do studentów i absolwentów szkół / wydziałów artystycznych. Uwaga! Informujemy, że nabór prac na tegoroczną WYSTAWĘ SEKCJI SZTUK WIZUALNYCH „WAR” został przedłużony do 28 maja 2017 r.
  • SEKCJA SCENOGRAFICZNA – Cykl adresowany do osób zainteresowanych tworzeniem scenografii do dużych wydarzeń artystycznych.
  • SEKCJA FILMOWA – Prezentacje dotychczas zrealizowanych produkcji oraz możliwość zrealizowania własnego filmu podczas festiwalu.
  • SEKCJA FOTOGRAFICZNA – Projekt warsztatowy i wystawy: fotografia kreacyjna i fotografia reportażowa.
 

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji festiwalu dostępne są na www.

 

fama2017

 

pikto famaWpisany przez Monika Żarnowska 26.04.2017r. Ostatnia zmiana 10.05.2017r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć