Zgłoś się do 47. Festiwalu Fama

Fama to największe interdyscyplinarne wydarzenie młodej sztuki i kultury, które umożliwia debiut oraz konfrontację z innymi twórcami z Polski i Europy dlatego w dniach 14-27 sierpnia 2017 r. zapraszamy do Świnoujścia, aby na własnej skórze odczuć atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Za pośrednictwem strony internetowej www można zgłaszać swój udział w 47. Festiwalu Fama. Poszukiwane są osoby błyskotliwe, ambitne, zainteresowane udziałem w profesjonalnym ruchu twórczym, myślące serio o swojej artystycznej przyszłości, nastawione na rozwój umiejętności oraz konfrontację i współpracę z innymi twórcami. Fama jest adresowana do młodych twórców wszystkich dziedzin sztuki, a także do dziennikarzy, krytyków sztuki, animatorów kultury i inspicjentów.

 

Świnoujski festiwal FAMA to w tym roku m.in.:

  • SZTUKI WIZUALNE: WYSTAWA „WAR” – Projekt tematyczny adresowany do studentów i absolwentów szkół / wydziałów artystycznych. Uwaga! Informujemy, że nabór prac na tegoroczną WYSTAWĘ SEKCJI SZTUK WIZUALNYCH „WAR” został przedłużony do 28 maja 2017 r.
  • SEKCJA SCENOGRAFICZNA – Cykl adresowany do osób zainteresowanych tworzeniem scenografii do dużych wydarzeń artystycznych.
  • SEKCJA FILMOWA – Prezentacje dotychczas zrealizowanych produkcji oraz możliwość zrealizowania własnego filmu podczas festiwalu.
  • SEKCJA FOTOGRAFICZNA – Projekt warsztatowy i wystawy: fotografia kreacyjna i fotografia reportażowa.
 

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji festiwalu dostępne są na www.

 

fama2017

 

pikto famaWpisany przez Monika Żarnowska 26.04.2017r. Ostatnia zmiana 10.05.2017r.

Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie stosuje pliki cookies tzw. ciasteczka, są one konieczne do prawidłowego jej działania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja się nie pojawiała.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć